aerator wertykulator elektryczny AL-KO 38E

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: AL112800
  • Producent: AL-KO
  • Dostępność: jest
  • szt.
  • Cena netto: 438,21 zł 539,00 zł

Urządzenie z najnowszej linii AL-Ko, model Combi Care 38E Comfort nr 112800. Aerator i wertykulator w jednym, czyli: wertykulowanie (wertykulacja), napowietrzanie (aeracja) i zbieranie do kosza.

DANE TECHNICZNE

- silnik elektryczny 230V 1300W z bezpiecznikiem termicznym zapobiegającym przegrzaniu i uszkodzeniu silnika

- wertykulacja- 14 stalowych noży, szerokość robocza 38cm

- aeracja- 24 stalowe sprężynki (druty), szerokość robocza 37cm

- regulacja głębokości pracy - 5- stopniowa

- kosz 55l

- waga urządzenia - 14kg

GWARANCJA: do 36 miesięcy przy zakupie konsumenckim lub 12 miesięcy przy zakupie dla firm

W ZESTAWIE: oryginalne opakowanie, urządzenie z wałkiem do wertykulacji i aeracji, instrukcja obsługi w języku polskim, oryginalna karta gwarancyjna podbita w dniu wysyłki, dowód zakupu.

Wertykulator AL-KO Combi Care 38 E Comfort wspiera Cię w pielęgnacji trawników. Jego niewielka waga i doskonała zwrotność sprawiają, że jest idealnym pomocnikiem do trawników o powierzchni do 800 m².

Z elektrycznym wertykulatorem AL-KO Combi Care 38 E Comfort możesz pracować cicho i bez spalin w przydomowym ogrodzie. Wysokość kierownicy można w kilku prostych krokach dostosować do własnych potrzeb, co oznacza, że ​​możesz pracować ergonomicznie i bez zmęczenia. Napowietrz swój trawnik, aby znów oddychał i miał możliwość wchłonięcia składników odżywczych.

Wertykulator elektryczny AL-KO Combi Care 38 E Comfort jest zasilany silnikiem o mocy 1300 W, który może być zasilany z sieci domowej (230 V). Oznacza to, że wertykulator elektryczny może być używany bez przerwy, a Ty nie musisz wymieniać akumulatora lub uzupełniać paliwa we wertykulatorze.

Dzięki dużej szerokości roboczej 38 cm i kompaktowej konstrukcji wertykulator gwarantuje wygodną pracę i szybki postęp pracy, nawet na większych trawnikach.

Głębokość roboczą można ustawić za pomocą 1 dźwigni - centralnie w 5 krokach. Wałek wertykulujący jest wyposażony w 14 wytrzymałych stalowych noży, dzięki czemu wertykulator elektryczny AL-KO Combi Care 38 E Comfort ma długą żywotność. Mech i chwasty są trwale usuwane. W razie potrzeby wał wertykulujący można w kilku prostych krokach zastąpić wałkiem napowietrzającym z wydajnymi stalowymi sprężynami, co oznacza, że ​​jednym urządzeniem można nie tylko wertykulować trawnik, ale również go napowietrzać.

To właśnie firma AL-KO wprowadziła pierwszy wertykulator z funkcją aeratora do trawy. Urządzenie to posiada dwa wymienne wałki: wałek do wertykulacji (wertykulowania) z 7 dwustronnymi nożami i wałek do aeracji trawnika z 24 stalowymi sprężynami. Wymiana wałka roboczego urządzenia odbywa się ręką bez dodatkowych narzędzi i nie wymaga szczególnych umiejętności. Aerator wertykulator elektryczny zaleca się do mniejszych trawników - do powierzchni 400m2, natomiast wertykulator aerator spalinowy do większych powierzchni trawnika. Wertykulacja i napowietrzanie należą oprócz wapnowania, nawożenia i koszenia do podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych trawnika. Zabieg wertykulacji trawnika zaleca się wykonywać wiosną, natomiast zabieg aeracji wiosną i jesienią.