aerator wertykulator elektryczny AL-KO 38E

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: AL112800
  • Producent: AL-KO
  • Dostępność: jest
  • szt.
  • Cena netto: 446,34 zł 609,00 zł 549,00 zł
  • Oblicz

Urządzenie z najnowszej linii AL-Ko, model Combi Care 38E Comfort nr 112800. Aerator i wertykulator w jednym, czyli: wertykulowanie (wertykulacja), napowietrzanie (aeracja) i zbieranie do kosza.

DANE TECHNICZNE

- silnik elektryczny 230V 1300W z bezpiecznikiem termicznym zapobiegającym przegrzaniu i uszkodzeniu silnika

- wertykulacja- 7 dwustronnych stalowych noży, szerokość robocza 38cm

- aeracja- 24 stalowe sprężynki (druty), szerokość robocza 37cm

- regulacja głębokości pracy - 5- stopniowa

- waga urządzenia - 14kg

GWARANCJA: 36 miesięcy przy zakupie konsumenckim lub 12 miesięcy przy zakupie dla firm

W ZESTAWIE: oryginalne opakowanie, urządzenie z wałkiem do wertykulacji i aeracji, instrukcja obsługi w języku polskim, oryginalna karta gwarancyjna podbita w dniu wysyłki, dowód zakupu.

To właśnie firma AL-KO wprowadziła pierwszy wertykulator z funkcją aeratora do trawy. Urządzenie to posiada dwa wymienne wałki: wałek do wertykulacji (wertykulowania) z 7 dwustronnymi nożami i wałek do aeracji trawnika z 24 stalowymi sprężynami. Wymiana wałka roboczego urządzenia odbywa się ręką bez dodatkowych narzędzi i nie wymaga szczególnych umiejętności. Aerator wertykulator elektryczny zaleca się do mniejszych trawników - do powierzchni 400m2, natomiast wertykulator aerator spalinowy do większych powierzchni trawnika. Wertykulacja i napowietrzanie należą oprócz wapnowania, nawożenia i koszenia do podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych trawnika. Zabieg wertykulacji trawnika zaleca się wykonywać wiosną, natomiast zabieg aeracji wiosną i jesienią.